خانهمحصولاتکانال فلکسیبلکانال فلکسیبل با عایق IFD

کانال فلکسیبل با عایق IFD

کانال فلکسیبل با عایق IFD

کانال های فلکسیبل پیش عایق از بهترین انواع کانال های هوا می باشند که می توان برای سیستم داکت اسپیلت استفاده نمود. مزیت این نوع لوله خرطومی هوا که در حین تولید عایق شده است درکاهش صدایی است که از دمنده ها تولید میشود. در این میان کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD ( Flexible Air Duct with Polyester Insulator and PVC cover) از انواع داکت های فلکسیبل می باشد که بصورت پیش عایق تولید و عرضه می شود.

کانال فلکسیبل پیش عایق در محیط هایی با فشار متوسط کاربرد دارد.که موجب افزایش استفاده از این محصول شده است. این کانال پیش عایق پلی استر خاصیت فشرده شدن و پیچ خوردگی را دارا می باشد و همین موضوع باعث می شود تا بتوان به راحتی از این کانال پیش عایق در کلیه محیط هایی که از داکت اسپیلت استفاده می شود بهره برد و در صورت استفاده از این محصول هیچ گونه مشکلی در انتقال هوا در مسیر کلی کانال کشی هوا وجود نخواهد داشت.

کانال فلکسیبل با عایق IFD به دلیل پیش عایق بودن نسبت به فضای بیرون حالت حفاظت شده ای دارد . به عنوان مثال در انتقال هوای سرد هرگز رطوبت هوا موجب خیس شدن کانال فلکسیبل با عایق پلی استر نخواهد شد. کانال فلکسیبل با عایق IFD می تواند به دلیل عایقی که دارد رطوبت هوا را جذب کند. این کانال می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای عایق پشم شیشه باشد.

ساختار کانال فلکسیبل با عایق IFD چگونه است؟

ساختار کانال فلکسیبل با عایق IFD به گونه ای است که لایه داخلی آن فویل آلومینیوم و لایه خارجی آن یک لایه روکش پی وی سی است که حکم محافظ را برای کانال هوا دارد. و لایه میانی فوم فشرده از جنس پلس استر می باشد . کانال فلکسیبل با عایق IFD در سایز ها و اندازه های متنوعی طراحی و تولید می گردد.اما به صورت معمول تولید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر در سایز های 4 ، 5 ، 6، 8 ، 10 ، 12 ، 14 ،16 اینچ تولید و عرضه می گردد. کانال فلکسیبل پیش عایق به صورت شاخه های شش متری تولید می شود .

کاربرد کانال فلکسیبل با عایق IFD

کانال فلکسیبل پیش عایق پلی استر موارد مصرفی بسیار زیادی را دارد از این کانال می توان به انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع در مسیر های کانال های رفت و یا برگشت استفاده نمود. در رابطه با کانال فلکسیبل پیش عایق می توان گفت که در هنگام بروز حریق کانال فلکسیبل با عایق IFD هیچ گونه گاز سمی از خود متصاعد نخواهد کرد.

به دلیل استفاده از عایق پلی استر در ساختار این کانال فلکسیبل و سطح نرمی که داخل این لوله دارد ؛ افت فشار هوای عبوری از این کانال پیش عایق و هم چنین اصطکاک هوا در آن بسیار پایین می باشد.

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD

مزایای کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر وزن کمی دارد و این خود باعث می شود تا به طور قابل توجهی نصب این کانال آسان و بدون دردسر های نصب کانال های معمولی انتقال هوا انجام پذیرد. در واقع این کانال نسبت استحکام به وزن بسیار مناسبی دارد و همین مسئله موجب می شود تا از کانال فلکسیبل بتوان در مکان های بسیار متنوعی برای انتقال و توزیع هوا بدون هیچ گونه نشت هوا و کاهش فشار هوا استفاده نمود. مانند استفاده هایی که کانال فلکسیبل با عایق IFD در مجتمع های تجاری ، هتل ها ، بیمارستان ها و … جهت توزیع و انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع دارد.

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر قابل بازیافت می باشد ازین رو استفاده از آن برای انسان و محیط زیست نمی تواند مضر باشد. کانال فلکسی پلی استر با توجه به جنس عایقی که دارد در مقایسه با لوله های خرطومی دیگر که عایق هایی از نوع پشم سنگ و یا پشم شیشه دارند، مقاوم تر، غیرسمی و بدون ایجاد حساسیت می باشد . کانال فلکسیبل با عایق IFD در رنگ مشکی تولید می شود. این کانال ازدمای 30- درجه تا 110+ راتحمل میکند. ضمن آن نیزکانال فلکسی پلی استر دربرابر رشدمیکروب مقاوم میباشد.

کانال کشی لوله ها پس از تولید با مشکلات زیادی روبه رو است می توان کانال فلکسیبل با عایق پلی استر را بصورت پیش عایق تولید و عرضه نمود. درواقع این یکی از مزایای تولید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر است که می توان آن را طبق بروزترین دانش و با تکیه بر علم مهندسی به بازار عرضه نمود.

خرید کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

شرکت ابزارخان تولید کننده ی محصولات کانال فلکسیبل در انواع مختلف میباشد. تمامی محصولات ما با دستگاه های روز اروپا و بهترین کیفیت متریال تولید می شوند. محصول کانال فلکسی با عایق پلی استر که از انواع کانال فلکسی پیش عایق است را می توانید از شرکت ابزارخان خریداری کنید. همچنین میتوانید با تماس از طریق پیام به واتساپ شرکت از مشاوره رایگان بهره مند شوید و لیست قیمت کانال فلکسیبل با عایق IFD دریافت کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

ممنون امتیاز ثبت شد 5 / 5. 1

1 دیدگاه دربارهٔ «کانال فلکسیبل با عایق IFD»

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت ابزارخان

تولید کننده انواع سیستم های مدرن انتقال هوا و ذرات در مصارف صنعتی و ساختمانی

طراحی سیستم های کانال کشی برای کارخانه جات و فضاهای صنعتی، طراحی سیستم های مکنده برای کارگاه های نجاری و مصارف مشابه، لوله های مخصوص کشاورزی و انتقال بتن در پروژه های ساختمانی