خانهمحصولاتکانال اسپیرال گالوانیزهخرید اینترنتی کانال اسپیرال

خرید اینترنتی کانال اسپیرال

خرید اینترنتی کانال اسپیرال

پیش از خرید اینترنتی کانال اسپیرال، لازم است تا با این کانال بیشتر آشنا شویم. کانال اسپیرال یکی از انواع مختلف کانال های انتقال هوا است که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و در پروژه‌ های مختلفی می توان از آن استفاده کرد. در واقع به همین دلیل است که این کانا هوا در میان انواع کانال ها و لوله های انتقال هوا که در بازار امروزی موجود است، بسیار پر طرفدار شده، به گونه ای که جایگزین سایر انواع کانال ها شده است. همان طور که گفته شد، این کانال از ویژگی های منحصر به فرد و خصوصیات بسیار ویژه ای برخوردار است که آن را از سایر کانال ها و لوله های موجود در بازار متمایز کرده است. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی ها و خصوصیات ویژه این کانال می‌ پردازیم.

ساختاری مستحکم و مقاوم

کانال اسپیرال بسیار مستحکم و مقاوم است و علت این مسئله ساختاری آن است که به گونه ای طراحی شده است که در برابر عوامل مختلفی از خود پایداری و مقاومت نشان می دهد و به هیچ عنوان دچار آسیب و مشکل نمی شود. کانال اسپیرال را به کمک ورق گالوانیزه هم تولید می کنند که به آن کانال اسپیرال گالوانیزه گفته می شود. ورقه های گالوانیزه به کار رفته در ساختار این کانال، در ضخامت های مختلفی بر حسب نیاز قابل تولید است و به نوعی به عنوان عایق برای کانال عمل می کند. کانال را در برابر انواع فشارها و ضربه های وارده و گونه عامل خارجی و جانبی حفاظت می کند. علاوه بر عوامل جانبی، کانال را در برابر عوامل طبیعی مثل شرایط مختلف جوی و آب و هوایی و تغییرات آب و هوایی حفاظت کرده و مانع از آسیب دیدن کانال در برابر شرایط جوی و آب و هوایی شدید و نا متعادل می شود. به همین دلیل می توان از این کانال با وجود ورق گالوانیزه در فضای بیرون هم استفاده کرد بدون آن که نگرانی از بابت آسیب دیدن آن وجود داشته باشد.

از طرفی در برابر مواد سمی و شیمیایی هم از کانال حفاظت کرده و مانع از وارد شدن آسیب به کانال می شود. بنابراین از کانال اسپیرال حتی می توان جهت انتقال مواد شیمیایی هم استفاده کرد.

پیش از خرید اینترنتی کانال اسپیرال لازم است تا در ابتدا ضخامت ورق گالوانیزه مورد نظر خود را در نظر داشته باشید.

ظاهر زیبای کانال اسپیرال

کانال اسپیرال بر خلاف سایر انواع کانال های موجود، از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است و از همین جهت نیازی به پنهان کردن کانال، کاری که همیشه انجام می شود، نخواهد بود. به هنگام خرید اینترنتی کانال اسپیرال حتما تا کنون متوجه این مسئله شده اید. ساختاری منسجم، مستحکم و ظاهری شکیل و زیبا موجب شده است که از این کانال حتی به عنوان یک وسیله تزئینی در سقف هم استفاده کرد. می توان آن را به رنگ های مختلف در آورد و طرح های بسیار متنوعی را روی آن پیاده کرد و بر زیبایی آن افزود. البته ابتدا باید خرید اینترنتی کانال اسپیرال را انجام دهید و پس از خرید، به فکر طراحی آن باشید زیرا کار طراحی در فضایی مستقل از تولید کانال اسپیرال انجام می شود.

به این روش اکسپوز یا روکار می گویند و از کانال اسپیرال به صورت اکسپوز می توان در فضاهایی که به دکوراسیون داخلی آن ها اهمیت ویژه ای داده می شود نظیر رستوران ها، کافی شاپ ها، گالری ها، نمایشگاه ها، موزه ها و… استفاده کرد و از زیبایی آن نهایت استفاده را برد. در واقع می توان گفت که با استفاده از کانال اسپیرال به صورت روکار، یک تیر و دو نشان خواهید زد.

تنوع کاربری کانال اسپیرال

از آن جایی که کانال اسپیرال را در سایزهای مختلفی می توان تولید کرد، از همین جهت برای کاربری های مختلفی هم قابل استفاده بوده و جهت استفاده از آن در فضاهای گوناگون هیچ محدودیتی وجود ندارد. از سایزهای بسیار کوچک که برای فضاهایی با متراژ پایین استفاده می شود گرفته تا سایزهای بزرگتر که برای متراژهای بالاتر فضاهای مختلف استفاده می شود، کانال اسپیرال برای همه انواع کاربری ها و با هر سایزی قابل تولید است. به هنگام خرید اینترنتی کانال اسپیرال باید سایز دهانه کانال و متراژ درخواستی خود را بدانید و بر طبق آن سفارش دهید. بر خلاف سایز دهانه، این کانال را در متراژ دلخواه نمی توان تولید کرد و تنها در طول های سه متری قابل تولید است. در این شرایط اگر نیاز به متراژ بالاتری از این کانال وجود داشته باشد، تنها کافی است تا از رابط استفاد کرده و کانال ها را به یکدیگر متصل نمود تا به متراژ دلخواه رسید.

سرعت تولید و اجرای بالای کانال اسپیرال

کانال اسپیرال را می توان با سرعت بسیار بالایی تولید کرد و سپس باز هم با سرعت بسیار بالایی در محل پروژه اجرا کرد. به طور کلی زمان بسیار کمی جهت تولید و اجرای کانال اسپیرال نیاز است و به این ترتیب موجب صرفه جویی فراوان در زمان می شود. این موضوع مسئله بسیار مهمی است زیرا بسیاری از مجریان پروژه همواره در تلاش هستند تا پروژه های خود را به موقع تحویل دهند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

کانال اسپیرال کرمان

خرید اینترنتی کانال اسپیرال را از کجا انجام دهیم؟

هنکام خرید اینترنتی کانال اسپیرال شاهد هزینه های معقولی که در نتیجه کیفیت بسیار بالای این کانال به دست می آورید خواهید بود. این کانال را با صرف هزینه ای کاملا معقول و مناسب می توان تولید و تهیه کرد و سپس هزینه هایی که در جهت اجرای این کانال صرف می شود هم شامل هزینه های بالایی نیست و با صرف هزینه ای انداک می توان آن را اجرا کرد.

نصب و راه اندازی آسان

نصب و راه اندازی کانال اسپیرال کار پیچیده و دشواری نیست و پس از خرید اینترنتی کانال اسپیرال می توانید آن را نصب کنید. برای این کار نیاز به نیروهای زیاده نبوده و به کمک اندک نیروهای کاربلد می توان این کانال را نصب و اجرا کرد.

قطعات جانبی کانال اسپیرال

ازهمان شرکتی که خرید اینترنتی کانال اسپیرال را انجام می دهید، می توانید قطعات جانبی کانال را هم تهیه کنید. وجود قطعات جانبی در کانال کمک فراوانی در بهبود عملکرد و کارایی کانال دارند. به کمک این قطعات نیازهای پروژه تامین شده و برحسب نیاز پروژه تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. این قطعات شامل رابط، بست، ساپورت، کلمپ، سه راهی، چهار راهی، سه راه تبدیل، سه راه شلواره، چهار راه تبدیل، زانویی، تبدیل چهار گوش به گرد، تبدیل گرد به گرد، دریچه، دمپر، کلاهک و… است. هر یک از این قطعات وظیفه ای را بر عهده داشته و در سیستم هوارسانی یک پروژه بسیار موثر و کارآمد هستند. حتی می توان قطعاتی را به صورت سفارشی هم مخصوص پروژه تولید کرده و مورد استفاده قرار داد. کانال اسپیرال در کنار این قطعات یک سیستم کاملا یک پارچه و منظم را تشکیل می دهد که بی نقص است و پاسخگوی نیاز افراد خواهد بود.

خرید اینترنتی کانال اسپیرال را از کجا انجام دهیم؟

خرید اینترنتی کانال اسپیرال را می توانید از مراکز معتبر مختلفی که در سطح کشور هستند، انجام دهید. تنها کافیست که مراکز معتبر را شناسایی کنید و سپس خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

ممنون امتیاز ثبت شد 0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت ابزارخان

تولید کننده انواع سیستم های مدرن انتقال هوا و ذرات در مصارف صنعتی و ساختمانی

طراحی سیستم های کانال کشی برای کارخانه جات و فضاهای صنعتی، طراحی سیستم های مکنده برای کارگاه های نجاری و مصارف مشابه، لوله های مخصوص کشاورزی و انتقال بتن در پروژه های ساختمانی