کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD

از کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD می توان به انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع در مسیر های کانال های رفت و یا برگشت استفاده نمود.

لوله خرطومی هوا و کانال های فلکسیبل که عایق کاری شده اند از بهترین انواع کانال های هوا می باشند که می توان برای داکت اسپیلت می توان استفاده نمود. مزیت لوله خرطومی هوا که پیش عایق شده است درکاهش صدایی است که ازدمنده تولید میشود. در این میان کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD ( Flexible Air Duct with Polyester Insulator and PVC cover) از انواع داکت های فلکسیبل می باشد که بصورت پیش عایق تولیدوعرضه می شود. لوله خرطومی با عایق پلی استر IFD در محیط هایی با فشار متوسط کاربرد دارد.که موجب افزایش استفاده از لوله خرطومی با عایق پلی استر IFD شده است. داکت فلکسیبل با عایق پلی استر IFD خاصیت فشرده شدن و پیچ خوردگی را دارا می باشد و همین موضوع باعث می شود تا بتوان به راحتی از داکت فلکسیبل با عایق پلی استر IFD در کلیه محیط هایی که از داکت اسپیلت استفاده می شود بهره برد و در صورت استفاده از لوله با عایق پلی استر IFD هیچ گونه مشکلی در انتقال هوا در مسیر کلی کانال کشی هوا وجود نخواهد داشت. لوله با عایق پلی استر IFD به دلیل پیش عایق بودن نسبت به فضای بیرون حالت حفاظت شده ای دارد . به عنوان مثال در انتقال هوای سرد هرگز رطوبت هوا موجب خیس شدن کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD نخواهد شد. کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD می تواند به دلیل عایقی که دارد رطوبت هوا را جذب کند. این کانال می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای عایق پشم شیشه باشد.

ساختار کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD به گونه ای است که لایه داخلی آن فویل آلومینیوم ولایه خارجی آن یک لایه روکش پی وی سی است که حکم محافظ را برای کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD دارد. و لایه میانی فوم فشرده از جنس پلس استر می باشد . کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD در سایز ها و اندازه های متنوعی طراحی و تولید می گردد.اما به صورت معمول تولید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD در سایز های 4 ، 5 ، 6، 8 ، 10 ، 12 ، 14 ،16 اینچ تولید و عرضه می گردد. کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD به صورت شاخه های شش متری تولید می شود .

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD موارد مصرفی بسیار زیادی را دارد از این کانال می توان به انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع در مسیر های کانال های رفت و یا برگشت استفاده نمود.در رابطه با کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD می توان گفت که در هنگام بروز حریق کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD هیچ گونه گاز سمی از خود متصاعد نخواهد کرد.

به دلیل استفاده از عایق پلی استر در ساختار این کانال فلکسیبل و سطح نرمی که داخل این لوله دارد ؛ افت فشار هوای عبوری از کانال خرطومیIFD و هم چنین اصطکاک هوا درکانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD بسیار پایین می باشد.

کانال خرطومیIFD وزن کمی دارد و این خود باعث می شود تا به طور قابل توجهی نصب این کانال آسان و بدون دردسر های نصب کانال های معمولی انتقال هوا انجام پذیرد. در واقع کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD نسبت استحکام به وزن بسیار مناسبی دارد و همین مسئله موجب می شود تا از کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD بتوان در مکان های بسیار متنوعی برای انتقال و توزیع هوا بدون هیچ گونه نشت هوا و کاهش فشار هوا استفاده نمود. مانند استفاده هایی که کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD در مجتمع های تجاری ، هتل ها ، بیمارستان ها و … جهت توزیع و انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع دارد.

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD قابل بازیافت می باشد ازین رو استفاده از آن برای انسان و محیط زیست نمی تواند مضر باشد. کانال فلکسی پلی استر با توجه به جنس عایقی که دارد در مقایسه با لوله های خرطومی دیگر که عایق هایی از نوع پشم سنگ و یا پشم شیشه دارند، مقاوم تر، غیرسمی و بدون ایجاد حساسیت می باشد . کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD در رنگ مشکی تولید می شود. کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD ازدمای 30- درجه تا 110+ راتحمل میکند. ضمن آن نیزکانال فلکسی پلی استر دربرابر رشدمیکروب مقاوم میباشد.

کانال کشی لوله ها پس از تولید با مشکلات زیادی روبه رو است می توان کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD را بصورت پیش عایق تولید و عرضه نمود. درواقع این یکی از مزایای تولید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD است که می توان آن را طبق بروزترین دانش و با تکیه بر علم مهندسی به بازار عرضه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهار =

جامع ترین سایت فروش کانال فلکسیبل، لوله خرطومی هوا و کانال اسپیرال